Onu Görmek Demek...

Kasım 10, 2018

   
  Vefatından neredeyse bir asır sonra; hiç tanımadığı, hiç görmediği insanların bedenine imzasını atan bir başka lider yok...
   
  Her 10 Kasım’da yeniden doğuyor! Saygı ve özlemle...
Benzer İçerikler

15 yorum

 1. Daha sık yazmalısın dert anası okuma listemde günlük postlarını bekliyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dert anası şu sıralar kendi dertlerini çözmekle meşgul. Çözsün her gün post gelecek :) Şaka bir yana buraları düzenlemeye ve daha kullanışlı bir hale getirmeye çalışıyoruz. Değişiklikleri fark etmişsindir. Daha çok yeniyiz. Bir şeyleri rayına oturttuktan sonra yalnızca dert değil başka konulardaki paylaşımlar da olacak. Teşekkürler ilgin için. :)

   Sil
  2. Bekliyorum yazdığın her yazıyı zevkle okuyacağımdan eminim :)

   Sil
 2. Bu asillik bu duruş saygı hıcbır erkekde yok dert anası... Çok guzel bir blog, dert anlatmak için napıyoruz ıletısım formundanmı ulaşıyoruz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dert anlatmak için sol taraftaki barın altında iletişim kutusuna mesajlarınızı bırakabilirsiniz. Güzel yorumlarınız ve beğeniniz için teşekkürler... Evet Atamızın asaleti ve karizması muhteşem...

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. Lerzan Hanım teşekkürler yorumunuz için. Evet, Ne Mutlu Türküm Diyene!

   Sil
 4. Teşekkürler. Dert anasının diğer yarısı Aslı Apaydın, özenle seçti bu fotoğrafları. Beğenmenize sevindim...

  YanıtlaSil
 5. eveet çok severim onuu hayranım onaaa :)

  YanıtlaSil
 6. heey dert anasıı, şimdi bir blogçu arkadaşın uyarısıyla kitap projesi 3. bölüm 2. parçadaki yorumları okudum. gülveren var ya hani, benim ardımdan yorum yapmış ya, ben onu görmüştüm ama hiç ciddiye bile almadım. yani o arkadaşa daha önce de hiç yanıt vermedim. vermem de zaten. onu destekliyor filan elbette değilim. yani ben o adsıza hayatta cevap vermem. yahu elbette senden yanayım. seninle zaten aramızda bir anlaşma var ki. yanii, benim o kişiye cevap vermemi beklememen lazım ki yaa. orda zaten sen de cevap verdin. deep ile diyalogum filan dedin yaa. ya ben adsızlara daha hiç cevap vermedim bloglardaa. o yoruma da gülüp geçtim. zaten bloglarda tartışma olabilecek şeylere hiç girmedim ki. yani sen zaten sen ben aynı kefedeyiz. o adsıza cevap vermek aklıma bile gelmedi benim valla. ya iyi ki okudum yani senin yorumunu. seni üzdüysem bağışla. ya gelip bana söleseydin ama yaaa. adsıza cevap vermezdim. belki altta bir yere yorum yazardım. ama sen zaten sahafçı sözcüğüne takılmadın ki. tyrha da yazmıştı. ben de bana açıklama yapmıştın zaten. okudum geçtim yani. bi daha bakmadım o yazının yorumlarına. neysee, ay orda adsıza cevap vermemi beklemişsin vallahi şaşırdım ki buna. yani ben daha önce de yorumlarda yazmıştımdı sana. nerde bu adsız ya ne güzel gülüyoduk diyeee :)bi de baksanaa, bu adsız yorumlar üzmüyo mu seni yaa. hani oluyo ya mektuplar filan, oraya adsızlar olabilir, çünkü mektup yaznların da kendileri yorum yapabilir. ama bu gülveren gibilerin yorumları eleştiri değil saldırı oluyo sana veya asoya. canınızı sıkmayın yaa böyle yorumlarla. yani ne bileyim cevap bile vermeyin ki bencesi. gerilmemek için. gülüp geçin işte. cevap vermezseniz bıkarlar. ay bak yani, gerilmeyin diye söledim. ay anlatabildim mi kii. yani, adsıza karşı seni savunmak gereğini bile duymadım. çünkü yazdıkları zaten aptalca. sen ben ve birçok arkadaş zaten aynı ailedeniz burda. o adsızı ciddiye alıp cevap vermek hiç aklıma bile gelmedi. ama özür dilerim yine de. bir düşüncesizlik yaptıysam. bikaç yıldır blog yazıyom daha hiçbir adsıza cevap vermedim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yalnız Deepçim o yorumu yazan benim Aso, Gülo değil :)
   Genelde ben eğlenirim o GÜLVERENin yorumları mailleriyle de hatta tiye alıp dururum yani hazımsızlık yapan bir mahlukatın dediklerini ciddiye alacak değilim ama güloya direkt senin yorumunun altında güya haddini bildirmek lazım diye cümle kurupda senin sessiz kalman açıkçası beni üzdü yoksa GÜLVEREN sabahlara kadar yazsın dursun oturup konu komşuya eşe dosta okuyup onun yorum ve maillerini gülüyoruz :)) dediğim gibi senin sessizliğin üzdü çünkü bir başka yerde ingilizce yorum yapmaya çalıştığında GÜLVEREN sende deepcim cvp vermiştin ona... neyse ben kendi adıma konuştum zaten hem şu an hem diğer yorumda. gülo ne düşünüyor bilemem sonuçta muhabbeti geçmiyor onun aramızda, sadece "asooo geldi senin GÜLVEREN yine" diye haber eder bana gülocum :))

   Sil
  2. haa bir de deepcim ben taraf tutmanı beklemiyorum öyle bir durum hiç bir zaman söz konusu değil ve herkes için geçerli. herkes kendi doğruları kendi düşünceleri ile hareket etsin taraf olsun veya olmasın isterse nötr takılsın önemi yok onun.

   Sil
  3. piki neyse özür diliyorum. bir karşılıklı polemiğe, tartışmaya girilebilecek her şeyden ödüm kopar benim yaa. adsızın söledikleri bana komik geliyor. ayrıca, adsız yorumlara taraf olmam hiçbir zaman olası değil. ayrıca, elbette sizden ve blogunuzdan yanayım ya. bundan hiç kuşkunuz olmasın. hah ingilizce anladım. ingilizce tüm hayatım diye evet ingilizce grameri düzelttiydim hatırladım doğru. gramerdi o ama içerik değil yani. neyse aman ben çok ürkek biriyim. şimdiye dek bloglarda karşılıklı olumsuz hiçbir konuşmaya katılmadım. blog çevremiz gayet de tatlı. adsız yoruma cevap vermem olası değil. o ingilizce olanda da ona seslenmedim zaten düzeltirken sana veya güloya seslendimdi. böyle demek istiyor galiba dedimdi. ben blogçulardan yanayım her zaman blogçular tarafındayım. yani bir ton tartışmada arabulucu oldum. genelde zaten bana gelip sölüyorlar, barıştır hadi bizi veya onları diye. adsızları görmem ben yok onlar :) adsız bir yoruma seslenemem yaa. inan bana bak tartışma olsa bütün gece ağlarım ben yaa. hadi üzülmem geçti de amaa :)

   Sil

Popüler Yazılar

Bizi Facebook'ta Takip Edin

Subscribe