S.S.S  1.Dert anası nedir?
  Dert Anası, okuyucularından günlük yaşamda yaşadıkları birtakım problemler hakkında gelen sorulara, bazı tavsiyeleri sunan bir platformdur.

 2. Dert anasına hangi tür soruları sorabiliriz?
   Dert anasına aşk, evlilik, ilişkiler, aile, çocuklar, gibi günlük yaşamda karşılaşılan birçok konu hakkında yaşadığınız sorunlar için sorular sorabilirsiniz.

  3. Dert anasının tavsiyeleri uzman görüşü müdür?
  Dert anası, sizlere yalnızca yaşanan sorunlar hakkında genel olarak kabul gören açıklamaları ve bunların üzerine kendisine ait bazı eğlenceli tavsiyeleri sunmaktadır. Dert Anası kesinlikle herhangi bir konuda uzman olduğunu iddia etmemektedir. Burada sunulan tavsiyeler yalnızca konuya dışarıdan sunulan, farklı bir gözün bir bakış açısını yansıtmaktadır. 

4. Dert anası hangi soruları cevaplamaz?
   Dert anası, cevaplanması büyük bir uzmanlık alanı gerektiren soruları cevaplamaz. Örneğin çok ağır boyutlarda, mutlaka bir uzman kontrolünde profesyonel bir tedaviye ihtiyaç duyan psikolojik ve cinsel sorunlar,  fiziksel sağlığı ilgilendiren ciddi hastalıklar gibi konular, uzmanına danışılması gereken meselelerdir. Buradan hareketle bu platform üzerinde herhangi bir ilaç tavsiyesi, diyet listesi gibi öneriler kesinlikle yapılmaz.

5.Dert anasına soru soranların kimliği gizli tutuluyor mu?
  Evet, bu platform üzerinde soru soran herkesin kimliği gizli tutulmaktadır. Hatta gönderilen sorularda açıkça isim belirtilmiş olsa dahi, gizlilik kuralları çerçevesinde bu isimler kesinlikle yayınlanmamaktadır. Konunun örneklerini ana sayfa üzerinde cevaplanan tüm sorularda görebilirsiniz.

6.Dert anasına nereden soru sorabiliriz?
  Dert anasına soru sormak isteyenler, ana sayfanın sol üst kısmında yer alan side barın altında bulunan iletişim kutusundan sorularını sorabilirler. Veya ana sayfanın en alt kısmında da iletişim kutusu mevcut bulunmaktadır. Soruları buradan da yöneltmek mümkündür. 

7.Dert anasına soru sormak, ücretli midir?
  Elbette hayır. Burada hiç kimseden, hiçbir ücret talep edilmez. 

8.Dert anasını çok sevdik, nasıl takip edebiliriz?
  Dert anasını takip etmek için ana sayfanın en üst kısmında yer alan "izle" kısmına tıklamanız yeterlidir. Bunun dışında sosyal medyada Facebook, Twitter ve Instagram hesapları üzerinden de bizleri takip edebilirsiniz. Yine ana sayfa üzerinde yer alan sosyal medya ibarelerine tıklamanız, sizi bu sayfalara ulaştıracaktır. 

9.Dert anası hangi durumlarda bizi takipten çıkarır?
  .Dert anası platformu üzerinde ya da sosyal medya hesaplarından herhangi birinde küfür, hakaret içerikli yorumlar yapmak, takipten çıkarılma nedenidir. 
 .Açıklaması yapılan soruları soranlarla alay etmek, bunlarla ilgili olumsuz ve aşağılayıcı yorumlar yapmak, yasaktır. 
 .Siyasi konular hakkında görüş beyan etmek, Atatürk'e, devlet büyüklerine, siyasi liderlere hakarette bulunmak, bu platformdan atılıp, engellenme sebebidir. 
 .Herhangi bir etnik kökeni, ırkı, dini veya dili hedef gösteren yorumların yapılması, dert anası platformunda takipten çıkarılmak ve engellenmek için yeterli nedenlerdir.

10.Dert anasında yalnızca dertler mi var?
    Elbette hayır. Dert anası henüz yeni kurulan bir platformdur. İlerleyen zamanlarda burada zaman zaman dizi ve film önerileri, müzik paylaşımları, edebiyat konuları, gezilip görülecek yerleri anlatan paylaşımlar ve fotoğraflar, eğlenceli bir üslup ile çeşitli konuların yorumlanması gibi paylaşımlar da olacaktır. 

Popüler Yazılar

Bizi Facebook'ta Takip Edin

Subscribe